HECHT 2355 - Kompresszor
Elektromos kéthengeres olajos légkompresszor 2,2 kW bemenő teljesítménnyel. Max. nyomás 8 bar. Nagy 100 literes tartály. Teljes leírás ▼
Bruttó listaár 159 990 Ft
Nettó ár 125 975 Ft
Raktáron - azonnal készen áll a szállításra
Cikkszám:
HECHT2355
|
Jótállás:
24
hónap
Termék leírása
Előnyök
- Kétdugattyús olajos kompresszor 100 literes légtartállyal
- Erőteljes, nagy nyomástartó tartállyal, amelyet a legigényesebb munkákhoz terveztek
- A nyomástartó tartály vastagsága megfelel a legújabb európai szabványnak
- Erős 2200 W-os motor
- Légnyomás szabályozás teljesen automatikus nyomáskapcsolóval
- Két levegőkimenet több eszköz egyidejű csatlakoztatásához
- Két gumitalp a rezgés csillapításhoz
- Két nagy gumi szállítókerék és egy további fogantyú a könnyű kezelés és szállítás érdekében
- Továbbfejlesztett csomagolás, biztosítva a szállítást, hogy a kompresszor és a nyomástartó tartály sérülésmentesen célba érjen.
Elektromos kéthengeres olajos légkompresszor 2200 W bemeneti teljesítménnyel, 316 l/perc szívóteljesítménnyel és egy igazán nagy, 100 l-es levegőtartállyal . A nagy méretű levegőtartálynak és a 3 LE teljesítménynek köszönhetően a lég kompresszor nem csak a normál gumiabroncs felfújáshoz, hanem egyes pneumatikus szerszámok használatához is alkalmazható. A fogantyús kerekek lehetővé teszik az olajos kompresszor könnyű használatát a műhelyben vagy a garázsban. A légkompresszor optikai olajszint-jelzővel, egy pár manométerrel és gyorscsatlakozókkal van felszerelve akár két tömlő csatlakoztatásához. Tápellátása szabványos 230V / 50Hz hálózatról történik.
Olvasson róla többetParaméterek
| max. nyomás | 8 bar |
| feszültség | 230V/50Hz V/Hz |
| tartály térfogata | 100 l |
| max. teljesítmény | 316 l/perc l/min |
Biztonsági dokumentumok
Ez a termék 2024. 12. 23. előtt került forgalomba.







